Klub Jaskiniowca

Definicja:

Homo Geek Sapiens (HGS)- istota rozumna gracz. Jego pojawienie datuje się na koniec XX wieku. Dobrze czuje się w gromadzie. Prowadzi osiadły tryb życia, choć często opuszcza schronienie w poszukiwaniu nowej gry lub chętnych do grania. Potrafi czytać ze zrozumieniem instrukcje do gry, a w wolnych chwilach koszulkuje karty.

Jeżeli odnajdujesz u siebie charakterystyczne cechy, wskazujące na przynależność go HGS, w naszej Jaskini będziesz zawsze, mile widziany. Dodatkowo zachęcamy, żebyś został tu dłużej i dołączył do Klubu Jaskiniowca.

Wystarczy, że się zarejestrujesz i zaczniesz gromadzić PKT Mocy, a Twoje konto wkrótce urośnie w siłę. Uzyskasz dostęp do ofert specjalnych oraz gwarancję priorytetowej realizacji zamówień.

 

Jak zdobywać PKT Mocy?

Ścieżka nr 1 - Robiąc zakupy otrzymujesz punkty

Zakupy w naszym sklepie premiowane są PKT. Ilość punktów uzależniona jest od ceny kupowanego produktu. Podczas zakupu otrzymujesz informacje o liczbie punktów przyznanych za zakup konkretnego towaru. Prosimy o zwracanie na to uwagi, gdyż towary przeceniane lub objęte innymi akcjami specjalnymi, mogą nie być dodatkowo premiowane punktami.

1 PKT za każde wydane 10 zł

Ścieżka nr 2 - Wystawiaj opinie o produktach

Za każdą zaakceptowaną przez Strażnika Groty opinię o zakupionym produkcie, również zdobywa się punkty. Możesz zaopiniować dowolną ilość zakupionych przez Ciebie produktów.

10 PKT za każdą zatwierdzoną opinię

Ścieżka nr 3 - Zapisz się do naszego newslettera

Punkty otrzymują również klienci, którzy zapiszą się do naszego newslettera, dzięki niemu otrzymasz informacje o promocjach, nowościach i innych akcjach w naszym sklepie na swój e-mail.

5 PKT za zapisanie do newslettera

Jak korzystać z PKT Mocy?

Jeżeli posiadasz już na swoim koncie PKT Mocy możesz je wymienić na rabat stały lub rabat jednorazowy dla składanego zamówienia. Wielkość rabatu uzależniona jest od zgromadzonych punktów na koncie.


 

20 PKT = -1% rabatu stałego

50 PKT = -2% rabatu stałego

100 PKT = -3% rabatu stałego

200 PKT = -4% rabatu stałego

300 PKT = -5% rabatu stałego

lub

10 PKT = - 1PLN rabatu jednorazowego

50 PKT = - 5PLN rabatu jednorazowego

100 PKT = -10PLN rabatu jednorazowego

 

 

pixel