O nas

Jaskinia Graczy to więcej niż sklep z grami planszowymi, to miejsce gdzie poza ofertą gier możecie zapoznać się z nowymi recenzjami wybranych tytułów, materiałami poradnikowymi oraz sprawdzić aktualne informacje z branży. Nie znajdziesz u nas wszystkiego, oferujemy tylko to co sami znamy i lubimy, lub to co naszej ocenie jest warte poznania.

W naszej grocie zamieszkują tylko jaskiniowcy, dla których gry "bez prądu" są pasją. Ogólnie jesteśmy towarzyscy i mile nastawieni do obcych. W godzinach wieczornych i nocnych, a także w weekendy staramy się "wyciszyć" i w spokoju pograć, więc kontakt z nami może być utrudniony.

Mieszkańcy:

Strażnik Groty

Był tam zanim woda zaczęła drążyć skały. To On wyszukał to miejsce i rozbił pierwsze obozowisko. Lubi podróżować i poznawać innych jaskiniowców, dba oto aby w Jaskini nie zabrakło nowych gier.

 

Strażniczka Ogniska

W grocie mieszka prawie od zawsze. To Ona organizuje pracę w Jaskini i rozwiązuje wszystkie problemy jej mieszkańców. Każdego dnia stara się ogarnąć chaos wywoływany przez pozostałych domowników.

 

... oraz tymczasowi rezydenci.

 

 

pixel