2020-09-02

GLOOMHAVEN - przedsprzedaż

GLOOMHAVEN - przedsprzedaż dodruku ruszyła!!!

Gloomhaven albi polska box figurki

Wkrótce pojawi się dodruk polskiej edycji gry Gloomhaven. W naszej jaskini uruchomiliśmy przedsprzedaż tego tytułu. Ilości są limitowane, więc zachęcamy do skorzystania.

O grze


Gloomhaven to gra kooperacyjna z taktycznym systemem walki, osadzona w wyjątkowym, zmieniającym się świecie fantasy. Każdy z graczy kontroluje zaprawionego w bojach najemnika z własnym charakterem, systemem wartości i motywacji. Wspólnie będą toczyć zmagania w kampanii scenariuszy, która zmienia się w zależności od działań graczy, tworząc unikalną rozgrywkę pełną skarbów, przygód i wyborów, mających trwałe konsekwencje.

W każdym scenariuszu gracze będą musieli podjąć szereg decyzji o znaczeniu taktycznym, korzystając z kart zdolności o wielu zastosowaniach , których użycie we właściwym momencie może przeważyć szalę pomiędzy sukcesem a porażką. Gloomhaven oferuje system walki taktycznej bez rzutów kośćmi przeciwko zautomatyzowanym przeciwnikom o unikalnym zachowaniu. W tym pudełku gracze znajda rozbudowaną kampanię w świecie fantasy o niespotykanym rozmachu i zaskakującej głębi.
Polecane
GLOOMHAVENGLOOMHAVEN
585,00 zł
pixel