2020-09-18

GRA PLANSZOWA HORROR W ARKHAM: WŚRÓD MROCZNYCH FAL - GALAKTA - premiera

GRA PLANSZOWA HORROR W ARKHAM: WŚRÓD MROCZNYCH FAL - GALAKTA - premiera
Wreszcie premiera DUŻEGO dodatku do nowej edycji HwA. Tym razem badacze wyruszają poza Arkham do Innsmouth oraz Kingsport.

Horror w Arkham GALAKTA Wśród mrocznych fal  - box

Co nowego w dodatku?

Tym razem, aby powstrzymać Przedwiecznych, wyruszysz poza miasto Arkham. Jak się okazuje fala nieszczęść i dziwnych wydarzeń dotarła również do innych miejscowości w okolicy. Dzięki 2 dwustronnym kaflom planszy, dotrzesz do miejsc doskonale znanych Ci z opowiadań H.P.L. czyli Innsmouth oraz Kingsport. Zbadasz Diabelską Rafę oraz Dziwny,wysoki dom.

Każdy z 4 scenariuszy dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń, wystawiając na próbę Twoją odwagę, podczas badania tajemnic skrywanych przez morską głębię.

Nowe karty wydarzeń i spotkań (ponad 150) to jeszcze więcej doskonałej zabawy i szansa na nowe wyzwania. Zadania nie będą łatwe, jednak na ratunek przybędzie, aż 8 nowych badaczy. Wśród nich znana fanom serii Zoey Samaras.

Nowa mechanika, przyprawi Cię o ból głowy. Pojawią się karty grozy oraz nowy żeton losowany w fazie mitów. Od teraz przekroczenie limitu żetonów zagłady, powodować będzie rozprzestrzenianie się strachu wśród mieszkańców dzielnicy.

Dlaczego warto?

- doskonała gra kooperacyjna

- wciągające scenariusze

- świetne ilustracje

- świat mitologii Cthulhu

- esencja gier AMERi


pixel