2020-10-22

PUZZLE PRIDE OF LONDON - CASTORLAND - MALARSTWO - 4000 elementów - dostawa

PUZZLE PRIDE OF LONDON - CASTORLAND - MALARSTWO - 4000 elementów - dostawa

Kolejna porcja puzzli dla dorosłych. Układanie puzzli to idealny sposób na jesienne wieczory.

Układanie obrazka z pomieszanych, pasujących do siebie mniejszych elementów to rozrywka, która ma swoje korzenie w XVIII wiecznej Anglii. Przez wszystkie te lata zarówno technologia jak i zastosowanie układanek mocno ewoluowało. Ze swojej pierwotnej funkcji jako pomoc naukowa, puzzle stały się ciekawą i rozwijającą rozrywką zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Firma „Castor” rozpoczęła swoją działalność wydawniczą 30 lat temu w 1989 r. Zebrane z ciągu tych lat doświadczenia umożliwiły stały rozwój i zajęcie mocnej pozycji na wielu rynkach. Produkty wydawane pod marką CASTORLAND są eksportowane do 50 krajów świata. Marka gwarantuje wysokie walory estetyczne i użytkowe produktów dla zapewnienia pełnej satysfakcji miłośników puzzli. Każdy produkt spełnia odpowiednie standardy jakości oraz bezpieczeństwa Unii Europejskiej.

 

Cechy:

  • polskie produkty eksportowane do ponad 50 krajów świata
  • Piękne wzory
  • spełniają odpowiednie standardy jakości oraz bezpieczeństwa Unii Europejskiej. Dotyczy to w szczególności Dyrektywy 2009/48/WE oraz Normy EN-71 w zakresie bezpieczeństwa zabawek
pixel