2020-10-16

GRA NEMESIS - AWAKEN REALMS / REBEL - dostawa

GRA NEMESIS - AWAKEN REALMS / REBEL - dostawa

Nowy dodruk już dostępny w Jaskini

Detektor ruchu, zagrożenie czające się za każdym rogiem, pająki, rozrywane trzewia, kwas zamiast krwi, królowa matka ... klasyka Ridleya Scott'a w pigułce. Nemesis Adama Kwapińskiego wyśmienicie oddaje klimat filmu i chyba każdy gracz, a już na pewno fan serii, nie pozostanie obojętny w trakcie rozgrywki. Immersja jest w tej grze zwyczajnie gwarantowana.

Nemesis jest grą przygodową typu "survival horror" przeznaczoną dla od 1 do 5 graczy. Gracze wcielają się w rolę członków załogi kosmicznego transportowca "Nemesis", który po wykonaniu swojej misji obrał kurs powrotny na Ziemię.

Nagle wydarzyło się coś, co na stałe odmieni los tej misji - komputer statku uruchomił procedury awaryjne: zatrzymał "Nemesis" i przywrócił świadomość załodze.

Wciąż odurzeni zbyt szybkim wybudzeniem próbujecie dowiedzieć się, co spowodowało ten alarm. Sprawdzacie stan załogi i okazuje się, że biomonitor jednego z członków załogi nie wysyla żadnego sygnału. Sprawdzacie stan statku i odkrywacie, że poza uszkodzonymi silnikami, będziecie musieli jeszcze manualnie ustawić cel podróży. I nie jest to ostatnie z waszych zmartwień...

... bo na pokładzie znajdują się Intruzi.

Dopóki procedura awaryjna jest aktywna, możecie zapomnieć o powrocie do domu.

Polecane
NEMESISNEMESIS
455,00 zł
pixel